Hakkımızda

2006 yılında profesyonel iş hayatına başlamış olan Engin Giray, 20 yıla yakın bir süre içinde hidrolik sistem tasarımından devreye alımına kadar 300’den fazla farklı projenin her aşamasında görev almıştır. Bu süre içinde katıldığı yurt içinde ve yurt dışında düzenlenen eğitimler ve fuarlar ile kendini geliştirip Türkiye’de hidrolik alanında eğitimler vermeye başlamıştır.

2023 yılında Hidroakademi firmasını kurarak iş hayatını hidrolik alanında eğitim ve danışmanlık hizmeti vererek sürdürmektedir. Amacımız, hidrolik sistemler ile ilgili çalışmalar yapan her firma için, ihtiyaca yönelik eğitim ve danışmanlık hizmeti sunan çözüm ortağı olabilmektir.

Birebir yaşanmış tecrübeler, yenilikçi sunumlar ve simülasyonu yapılan devre şemaları ile ekibiniz için başlangıç seviyesinden uzmanlık seviyesine kadar her seviyede hidrolik eğitimleri düzenliyoruz. Prototip yada seri imalatını yaptığınız makinelerin hidrolik sistem projelendirmesini yapıyor, devreye alımına kadar sürecin her adımında size eşlik ediyor ve süreç sonrasında da iyileştirme çalışmalarında sizlere destek olmaya devam ediyoruz.

En önemli prensibimiz gizlilik ve eşitliktir.

About
Images

Uzman Kadro

20 yıla yakın mühendislik tecrübesi

Images

Uygulama Tecrübesi

300 den farklı projede görev alma

Images

Eşsiz Eğitim Sunumları

Eşsiz simülasyon ve fotoğraflar ile desteklenmiş sunumlar